Nasıl Ödeyeceğim

1. Kredi Kartı İle Çiçek Siparişi Ödemeleri

Çiçek gönderimi yaptığınızda ödemelerinizi kredi kartıyla gerçekleştirebilirsiniz. MasterCard yada VisaCard geçerlidir. Sitemizde güvenliğiniz için SSL kullanılmıştır. Sanal pos işlemleri çeşitli bankalar tarafından yürütülmektedir. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sitemizde barındırılmamaktadır. Bilgiler doğrundan bankaya gönderilir ve banka onayına göre işlem yapılmaktadır. Kredi kartı ile ödeme için kredi kartı no, son kullanma tarihi, kartınızın arkasındaki CVC kodu gereklidir. Kredi kartı ile ödeme yapmak için kredi kartınızın internet üzerinden alışverişe açık olması gerekir.

2. Banka Havalesi veya EFT İle Çiçek Siparişi Ödemeleri

Havale veya EFT ile yaptığınız ödemelerin işlem sonundaki dekontunu sipariş numaranız ile birlikte bize e-mail atmanız gerekmektedir. Eğer e-mail erişiminiz yok ise lütfen çağrı merkezimizi arayınız, siparişiniz ödemeniz onaylandıktan sonra işleme alınacaktır.

Havale yada EFT işlemi yaparken hesap numaralarına dikkat ediniz. Ödemenin yanlış hesap numarasına yapılması durumunda ödeme yapılmamış sayılacaktır. Eğer yanlış hesaba ödeme yaptıysanınız firmamız yaptığınız işlemi düzeltemez, bu işlemi düzeltmek için ödeme yaptığınız bankanıza başvurmalısınız.


Alıcı: İlk Çiçek Sepeti Yazılım A.Ş.

IBAN: TR 970006200104500006298265

Garanti Bankası, 4. Levent Şubesi, Şube Kodu: 1045 Hesap No: 6298265