Nereye Göndermek İstersiniz?

Sadece bölgenize uygun seçenekleri listeleyelim!

TÜM ŞEHİRLER
{{selectedCityName}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
  • {{item.Name}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
HIZLI GÖNDERİM
MEMNUNİYET GARANTİSİ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
HESAPLI FİYATLAR
98 ürün bulundu.

Geçmiş Olsun Çiçekleri

Hasta olan akrabalarınıza ve sevdiklerinize, bir an önce iyileşmeleri için iyi dileklerinizi iletmenin ve moral vermenin en güzel yollarından bir tanesi, onlara anlamlı bir not ile birlikte zarif ve şık bir geçmiş olsun çiçeği göndermektir. Tedavi gören ya da bir süreliğine istirahate çekilen dostlarınıza veya aile bireylerinize göndereceğiniz anlamlı bir çiçek, sıkıntılı günlerinde varlığınızı hissetmelerini, onları düşündüğünüzü bilmelerini ve bu sayede güç bulmalarını sağlayacaktır.


Çiçek Sepeti’nin geçmiş olsun çiçekleri kataloğunda beğenilerinize sunulan; sepet, saksı, tabak veya vazo gibi farklı sunum seçenekleri ile gelen birbirinden güzel çiçek ve aranjmanlar, iyileşmekte olan yakınlarınıza moral vermek için ideal ürünler olarak ön plana çıkıyor... O anda yanlarında olamasanız da, geçmiş olsun dileklerinizi iletmek için tercih edebileceğiniz papatya, gerbera, lisyantus, orkide, lilyum, gül gibi güzel ve anlamlı çiçekler ile odalarına sevginizi katabilir, zor günlerinde bile yüzlerine bir gülümseme kondurabilirsiniz.


Sevdiklerinizin sevgiye ve ilgiye en çok ihtiyacı olduğu zor zamanlarda onlara varlığınızı hissettirmek için tercih edebileceğiniz geçmiş olsun çiçeği çeşitlerini Çiçek Sepeti sayfalarında bulabilir, dilediğiniz ürünü yanına yazdıracağınız özel bir mesajınız ile birlikte banka kartı, kredi kartı veya havale gibi güvenli ödeme seçenekleriyle sipariş verebilirsiniz. Ürünler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için, ilgili ürün sayfalarına göz atabilirsiniz.