Nereye Göndermek İstersiniz?

Sadece bölgenize uygun seçenekleri listeleyelim!

TÜM ŞEHİRLER
{{selectedCityName}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
  • {{item.Name}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
HIZLI GÖNDERİM
MEMNUNİYET GARANTİSİ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
HESAPLI FİYATLAR
127 ürün bulundu.

Öğretmenler Günü’nde Hangi Çiçek Alınır?

Her yıl 24 Kasım’da kutlanan Öğretmenler Günü’nde, toplumda doldurulamayacak bir yeri olan öğretmenlerin emekleri, fedakarlıkları ve başarıları kutlanırken, öğrencilerin aklında her zaman aynı soru olur: “Öğretmenime ne hediye alabilirim?”


Herkesin beğeni ve ihtiyaçları farklı olabileceğinden, özellikle de çok iyi tanımadığınız biri için hediye seçmek her zaman zor bir süreçtir. Yüzyıllardır dünyanın dört bir yanında tercih edilen ve modası hiç geçmeyen çiçekler ise, böyle durumlar için ideal hediye seçenekleridir. Eğer siz de bu özel günde öğretmeninize küçük ama çok da anlamlı bir hediye alarak gününü renklendirmek istiyorsanız, Türkiye’nin çiçekçisi Çiçek Sepeti’nin kataloğunda bulabileceğiniz taptaze Öğretmenler Günü çiçeklerinden bir tanesini tercih edebilirsiniz!


Öğretmenler Günü hediyesi olarak tercih edebileceğiniz, farklı beğenilere hitap eden çok sayıda çiçek ve aranjman mevcut. Sitemizin Öğretmenler Günü çiçekleri kategorisinde ön plana çıkan ürünlerden bazıları vazoda kırmızı güller, zarafetleriyle göz alan orkideler, şık fanus sunumu ile hazırlanmış beyaz güller ve gerberalar… Bunların yanı sıra, saksı bitkilerini tercih etmek isterseniz de Yucca Drasena, Difenbahya ya da Yucca Massengena gibi ürünlere göz atabilirsiniz. Bu ürünler ve daha fazlası hakkında ayrıntılı bilgi için, ürün sayfalarını incelemenizi tavsiye ederiz.


Öğretmenler Günü Çiçekleri kategorimizde beğenilerinize sunulan çiçek ve aranjmanları, güvenli online alışveriş imkânıyla 7/24 yalnızca birkaç tıkla sipariş verebilir, jestinizin öğretmeninize istediğiniz saatte ulaşmasını sağlayabilirsiniz.