Nereye Göndermek İstersiniz?

Sadece bölgenize uygun seçenekleri listeleyelim!

TÜM ŞEHİRLER
{{selectedCityName}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
  • {{item.Name}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
HIZLI GÖNDERİM
MEMNUNİYET GARANTİSİ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
HESAPLI FİYATLAR
20 ürün bulundu.

Öğretmenler Günü Çiçekleri

Anne ve babalarımız ile birlikte bizleri hayata hazırlayan ve yaşam boyu kazandığımız pek çok konudaki bilgi birikimimizin şimdi ve gelecekte de en önemli sahiplerinden biri olan öğretmenlerimize, bizim için ne kadar değerli olduklarını ifade etmenin bir yolu var; Öğretmenler Günü!

Öğretmenlerin verdiği emeğin benzersizliği ve karakterlerinin zarafetiyle özdeşleşen çiçekler arasından öğretmene hediye edilebilecek özgün ve akıllardan çıkmayacak seçeneği keşfederek öğretmenlerinizi mutlu etmeniz mümkün! Kırmızı ve beyaz güllerin, krizantem, papatya, gerbera gibi mevsim çiçeklerinin, orkide ve antoryum benzeri saksı çiçeklerinin yer bulduğu Çiçek Sepeti’nin online mağazasında; öğretmenlerinize layık armağanı rahatlıkla bulabilirsiniz!

Siz de emeklerinin kutlandığı bu özel günde öğretmene hediye olarak verilebilecek en güzel seçenekler arasında yer alan çiçekler yoluyla hakkı ödenemeyecek eğitimcilerinizi hatırladığınızı gösterebilirsiniz. Çiçek Sepeti’nin Öğretmenler Günü çiçekleri konseptiyle hazırladığı birbirinden güzel sunumları online katalogda inceleyip sizlere sunulan farklı ödeme fırsatlarını değerlendirerek satın alabilir ve öğretmene hediye edilebilecek en samimi, en sıcak şey olan çiçekleri günün dilediğiniz saatinde ulaştırabilirsiniz!