Nereye Göndermek İstersiniz?

Sadece bölgenize uygun seçenekleri listeleyelim!

TÜM ŞEHİRLER
{{selectedCityName}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
  • {{item.Name}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
HIZLI GÖNDERİM
MEMNUNİYET GARANTİSİ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
HESAPLI FİYATLAR
116 ürün bulundu.

Gül

Hayatınızdaki özel insana, sizin için ne kadar önemli olduğunu hissettirebileceğiniz ve onu ne kadar çok sevdiğinizi ifade edebileceğiniz bir çiçek arıyorsanız, tercihiniz güllerden yana olabilir. Çiçek Sepeti de sizin için özel bir anlam taşıyan kişilere hislerinizi en romantik şekilde yansıtabileceğiniz, onlara son derece şık bir şekilde “Seni seviyorum!” mesajı verebileceğiniz bu eşsiz güzellikteki çiçekleri birbirinden şık sunumlar ile beğenilerinize sunuyor!


Siz de Çiçek Sepeti’nden online olarak gönderebileceğiniz kırmızı güllerle Sevgililer Günü, evlilik yıldönümü ya da doğum günü gibi özel günlerde ya da içinizden geldiği zaman sevdiğiniz insana olan sevginizi hissettirebilir, beyaz renkte olanlar ile masum duygularınızı ifade edebilir ya da lilyumlarla hazırlanmış bir gül buketi ile onu şaşırtarak yüzüne anlamlı bir gülümseme kondurabilirsiniz. İşinde uzman, deneyimli ekiplerimiz tarafından büyük özenle hazırlanan gül siparişlerinizi; düz cam, seramik ve kalpli seçeneklere sahip vazolar ile gönderebileceğiniz gibi kutu, buket ya da fanusta sunum seçeneklerinden birini de tercih edebilirsiniz.


Online olarak kredi kartı, banka havalesi ya da EFT gibi farklı ödeme seçenekleri ile satın alıp gönderebileceğiniz çiçekleriniz; Çiçek Sepeti kalite ve güvencesi altında, istediğiniz tarih ve belirteceğiniz saat aralığında sevdiklerinize hızlı ve sorunsuz bir şekilde ulaştırılır.