Nereye Göndermek İstersiniz?

Sadece bölgenize uygun seçenekleri listeleyelim!

TÜM ŞEHİRLER
{{selectedCityName}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
  • {{item.Name}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
HIZLI GÖNDERİM
MEMNUNİYET GARANTİSİ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
HESAPLI FİYATLAR
78 ürün bulundu.

Yeni Yılda Alınabilecek Çiçekler

Yeni bir yıla yeni beklentiler, ümitler ve hedefler ile girerken, eskimeyen bir gelenek olarak sevdiklerimize çeşitli hediyeler alırız. Aralık ayının ilk günlerinde başlayan bu hediye telaşesi, ay sonuna kadar genelde hemen hemen herkesin aklında aynı soru ile devam eder: “Yılbaşında ne hediye alınır?” Bu sorunun yüzlerce cevabı olsa da, özellikle de son dakikalara kalanlar ya da uzakta yaşayan sevdiklerine küçük ve tatlı bir sürpriz yapmak isteyenler için, en garanti yılbaşı hediyelerinden bir tanesi çiçeklerdir. Siz de yeni yıla girerken sevdiklerinize böyle bir jest yaparak yüzlerini gülümsetmek isterseniz, Çiçek Sepeti online mağazasında bulabileceğiniz yılbaşı çiçeklerine göz atabilirsiniz!


Yeni yılda, sevdiklerinize beğenilerine göre alabileceğiniz pek çok çiçek ve aranjman mevcut. Sitemizde ön plana çıkan ürünlerden bazıları fanusta kırmızı – beyaz güller, Mor Phalanopsiz Orkide, antoryum çiçeği, gerberalar ve kalpte gül – lilyum sunumu… Bunların yanı sıra, taze elma, portakal, ananas dilimleri ve çikolata kaplı çileklerle yapılmış leziz Super Star Kutlama Sepeti de online mağazamızda sizleri bekliyor.


Siz de bunları ve daha fazla yeni yıl çiçeğini Çiçek Sepeti’nde inceleyebilir, dilediğiniz ürünleri farklı ödeme yöntemleri ve hızlı teslimat ayrıcalığıyla dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden yalnızca birkaç tıkla sipariş verebilirsiniz!