Nereye Göndermek İstersiniz?

Sadece bölgenize uygun seçenekleri listeleyelim!

TÜM ŞEHİRLER
{{selectedCityName}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
  • {{item.Name}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
HIZLI GÖNDERİM
MEMNUNİYET GARANTİSİ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
HESAPLI FİYATLAR
18 ürün bulundu.

Yeni Yıl Çiçekleri

Her biten yılın ardından, yeni umutları ve başlangıçları da beraberinde getiren yeni yıla dair güzel dileklerinizi eş, dost ve akrabalarınıza zarif ve şık bir şekilde iletmek için en uygun yöntemlerden bir tanesi çiçek göndermektir. Siz de bu şekilde düşünüyor ve sevdiklerinize yeni yılda çiçek göndermek istiyorsanız, Çiçek Sepeti sayfalarında beğenilerinize sunulan yeni yıl çiçeklerine göz atabilirsiniz!

Çiçek Sepeti yeni yıl çiçekleri kategorisinde kalpli vazo, seramik ya da akvaryum gibi farklı sunum seçenekleri ile gelen orkide, gül ve lilyum gibi çiçeklerin yanı sıra antoryum, papatya veya gerbera kullanılarak özenle hazırlanmış pek çok aranjman da yer almaktadır. Her biri alanında uzman çiçekçiler tarafından özenle hazırlanmış olan bu ürünler, yeni yılda sevdiklerinize anlamlı bir sürpriz yapmak için ideal seçeneklerdir.

Siz de Çiçek Sepeti internet mağazasında yer alan yılbaşı çiçekleri içerisinden dilediğiniz ürünü seçebilir, kredi kartı ya da havale gibi farklı ödeme seçenekleri ile kolayca online sipariş verip çiçeğinizin eklemeyi istediğiniz yeni yıl dileğiniz ile birlikte arzu ettiğiniz adrese ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz!