Nereye Göndermek İstersiniz?

Sadece bölgenize uygun seçenekleri listeleyelim!

TÜM ŞEHİRLER
{{selectedCityName}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
  • {{item.Name}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
HIZLI GÖNDERİM
MEMNUNİYET GARANTİSİ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
HESAPLI FİYATLAR
43 ürün bulundu.

Saksı Çiçekleri

Canlı bitkiler, sevdiklerinize mutluluk verecek şık bir sürpriz yapmak için tercih edebileceğiniz en güzel armağanlar arasında yer alır. Siz de sevdiklerinizin hayatlarındaki başlangıçları kutlamak, doğum günü veya yıldönümlerinde onları unutmadığınızı ifade etmek veya zor zamanlarında onların yanında olduğunuzu hissettirmek için hediye tercihinizi çiçeklere şık bir alternatif olarak saksı bitkilerinden yana kullanabilir, onlara hem ev veya ofislerine huzur ve zindelik katacak, hem de her zaman sizi anımsatacak olan son derece zarif bir dekoratif bitki armağan edebilirsiniz.


Çiçek Sepeti’nin saksı çiçekleri kategorisinde; barış çiçeği olarak bilinen Spatifilyum, en güzel salon bitkilerinden biri olan Benjamin, zarafetin simgesi olarak anılan Antoryum, her ortama şıklık katan Orkide, tropikal bir bitki olan Yucca ve birbirinden farklı özelliklere sahip olan ve farklı anlamlar yüklenen daha çok sayıda bitki türünü bulabilirsiniz. Cıvıl cıvıl görünümleriyle enerji veren taze ve günlük saksı bitkileri sayesinde, doğanın güzelliğini iç mekânlara taşımanız mümkün. Bulundukları ortamın atmosferini değiştirecek olan bu saksı çiçekleri, uzun süre bakılabilen, sevdiklerinize hep sizi hatırlatacak bitkilerdir.


Çiçek Sepeti’nde bulabileceğiniz, en deneyimli çiçekçiler tarafından hazırlanan birbirinden şık seçenekler arasından, zevkinize veya ortamın dekorasyonuna uygun bir saksı çiçeği seçebilir; dilerseniz kredi kartı, banka havalesi ya da EFT gibi farklı ödeme seçeneklerinden size uygun olanı tercih ederek online mağazadan pratik ve güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz.