Nereye Göndermek İstersiniz?

Sadece bölgenize uygun seçenekleri listeleyelim!

TÜM ŞEHİRLER
{{selectedCityName}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
  • {{item.Name}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
HIZLI GÖNDERİM
MEMNUNİYET GARANTİSİ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
HESAPLI FİYATLAR
5 ürün bulundu.

Cenaze Çelenkleri

Zor zamanlarda sevdiklerimizin yanlarında olamadığımızda, onları düşündüğümüzü göstermek için tercih edebileceğimiz çeşitli yollar vardır. Katılamayacağınız cenaze törenlerine yollayabileceğiniz, yanlarında olamasanız da akrabalarınız ve sevdiklerinizin acısını paylaşıp onlara destek olmanızı sağlayacak cenaze çelenkleri de bu tercihler arasındadır... Eğer siz de cenazesi olan sevdikleriniz için bir cenaze çiçeği alarak onlara yanlarında olduğunuzu ve onları düşündüğünüzü hissettirmek istiyorsanız, dilerseniz üzerine isim ve şirket logosu da ekletebileceğiniz çelenk çeşitlerini Çiçek Sepeti online sayfalarında bulabilirsiniz!


Çiçek Sepeti cenaze çelenkleri kategori sayfalarında beyaz gerbera, kırmızı beyaz gerbera, sarı zinya, gerbera glayör ve daha pek çok cenaze çelenkleri modelleri içerisinden sevdiklerinize başsağlığı dileklerinizi ince bir şekilde iletmek ve onlara destek olmak için tercih edebileceğiniz abartısız ve hoş görünümlü aranjmanlar bulmanız mümkün. Siz orada bulunamasanız bile cenaze çelenkleri, duygu ve düşüncelerinizi ifade edebilmenize ve sevdiklerinizin acısını paylaşmanıza yardımcı olacaktır. Çiçek sanatından anlayan uzman kişiler tarafından taze ve günlük çiçekler ile hazırlanmış bu birbirinden hoş çelenklerden bir tanesini tercih ederek, zor günlerinde yakınlarınıza yalnız olmadıklarını bir kez daha hatırlatabilirsiniz!


Dilerseniz kredi kartı, banka havalesi ya da EFT gibi farklı ödeme seçeneklerinden size uygun olanı tercih ederek kolaylıkla sipariş verebileceğiniz cenaze çelenkleri, belirtmiş olduğunuz bölgelerde yer alan en güvenilir çiçekçiler tarafından özenle hazırlanır. Türkiye geneli ve yurt dışı siparişleriniz, Çiçek Sepeti kalite ve güvencesi altında sevdiklerinize en hızlı şekilde ulaştırılır!