Nereye Göndermek İstersiniz?

Sadece bölgenize uygun seçenekleri listeleyelim!

TÜM ŞEHİRLER
{{selectedCityName}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
  • {{item.Name}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
HIZLI GÖNDERİM
MEMNUNİYET GARANTİSİ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
HESAPLI FİYATLAR
44 ürün bulundu.

Açılış - Kutlama Çiçekleri

Açılışlar, kutlama ve törenler; güzel başlangıçların duyurulduğu, çeşitli kutlamaların yapıldığı, aslında bizim ya da sevdiklerimizin hayatlarındaki dönüm noktaları için düzenlenen sevinç ve heyecan dolu etkinliklerdir. Bu duygu yoğunluğunun yaşandığı özel günleri kutlamanın en iyi yollarından biri ise -özellikle de bu günlerde sevdiklerinizin yanında olamıyorsanız- yollayacağınız göz kamaştırıcı açılış ve tören çiçekleri ile sevdiklerinize her zaman onların yanında olduğunuzu, onları düşündüğünüzü hatırlatmaktır.


Eğer söz, nişan, nikah ya da düğün töreni ile güzel bir birlikteliğe başlayan, ya da yeni bir mekân açarak kariyerlerinde önemli bir adım atan tanıdıklarınıza hoş bir jest yapmak isterseniz, onlara şık bir tören ya da açılış çiçeği göndererek özel günlerinde yanlarında olduğunuzu zarif bir şekilde gösterebilirsiniz. Açılış, tören ve kutlama çiçekleri kategorimiz sayfalarında aralarında difenbahya, spatifilyum, marginata tricolor, Benjamin gibi saksı bitkilerinin ve lilyum, gül, antoryum, papatya gibi çiçekleri bir araya getiren renkli aranjmanların da olduğu, özel günler için son derece uygun birbirinden şık çok sayıda seçenek sizleri bekliyor.


Eğer siz de “İş yeri açılışı için hangi çiçek gönderilir?” diye düşünüyorsanız, veya nikah ya da düğün gibi törenler, çeşitli kutlamalar için hangi çiçeklerin tercih edilebileceğinden emin değilseniz, böyle zamanlarda yollamak için ideal çok sayıda seçeneği Çiçek Sepeti’nin tören ve açılış çiçekleri sayfalarında bulabilirsiniz. Online mağazadan dilediğiniz ürünü seçtikten sonra; kredi kartı, banka kartı ya da havale gibi güvenli ödeme seçenekleri ile kolayca sipariş verebilirsiniz.