Nereye Göndermek İstersiniz?

Sadece bölgenize uygun seçenekleri listeleyelim!

TÜM ŞEHİRLER
{{selectedCityName}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
  • {{item.Name}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
HIZLI GÖNDERİM
MEMNUNİYET GARANTİSİ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
HESAPLI FİYATLAR
102 ürün bulundu.

Sevgiliye Çiçek

Hayatınızdaki en özel insan olan partnerinize; Sevgililer Günü’nde, yıl dönümü ya da doğum günü gibi bir başka özel günde, ya da yalnızca içinizden geldiği için herhangi bir zamanda şık bir çiçek göndererek onu sevdiğinizi, sizin için ne kadar önemli olduğunu zarif bir şekilde hatırlatmak istiyorsanız, böyle bir jest için uygun birbirinden güzel pek çok ürünü Çiçek Sepeti’nin sevgiliye çiçek kategorisi sayfalarında bulabilirsiniz!


Hayatı paylaştığınız sevgilinize; kimi zaman mutluluğunuzu taçlandırmak, kimi zaman da aranızdaki dargınlığa bir son vermek ve ona olan sevginizi bir kez daha hatırlatmak için verebileceğiniz en anlamlı armağanlardan biri de taptaze, mis kokulu çiçeklerdir... Siz de bu şekilde düşünüyorsanız ve kendinize “Sevgiliye hangi çiçek gönderilir?” diye soruyorsanız, aradığınız yanıt Çiçek Sepeti’nde! Hepsi birbirinden güzel ve anlamlı kırmızı ve beyaz güllerin, orkidelerin, lilyumların, papatyaların ve daha fazlasının yer aldığı sevgiliye çiçek kategorisinde, siz de duygularınızı ifade etmek için en uygun çiçek ve aranjmanları bulabilir, hayatınızdaki özel insana son derece şık bir “Seni seviyorum!” mesajı verebilirsiniz! Ürünleri daha yakından incelemek için, ürün sayfalarına göz atabilirsiniz.


Sevgiliye çiçek göndermek, Çiçek Sepeti sayesinde artık her zamankinden daha kolay... Siz beğendiğiniz çiçek ya da aranjmanı seçip siparişinizi verin; biz de belirttiğiniz adrese, dilediğiniz tarihte ve saat aralığında, ileteceğiniz kişisel not ile birlikte hediyenizin teslimatını yaparak sevgilinize anlamlı bir sürpriz yapmanıza katkıda bulunalım!