Nereye Göndermek İstersiniz?

Sadece bölgenize uygun seçenekleri listeleyelim!

TÜM ŞEHİRLER
{{selectedCityName}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
  • {{item.Name}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
HIZLI GÖNDERİM
MEMNUNİYET GARANTİSİ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
HESAPLI FİYATLAR
18 ürün bulundu.

Çelenk

Sizin için değerli olan kişilerin uzağında olduğunuz zamanlarda, onların sevinçlerini ya da üzüntülerini paylaşmak için tercih edebileceğiniz yöntemlerden biri de onlara çiçek göndermektir. Özellikle de isteyip de katılamadığınız organizasyonlarda, sevdiklerinize onları unutmadığınızı göstermek ve varlığınızı hissettirmek için gösterişli bir armağan göndermek isterseniz, seçiminizi birbirinden güzel çiçeklerin bir araya gelmesiyle ortaya çıkan çelenklerden yana kullanabilirsiniz. Her mevsim için uygun taze ve renkli çiçeklerin zarif tasarımlarına Çiçek Sepeti sayfalarından ulaşabilirsiniz!


En gösterişli çiçek aranjmanlarından biri olan çelenkleri; söz, nişan, düğün gibi organizasyonlara veya iş yeri açılışlarına göndererek sevdiklerinizin mutluluklarını paylaşabileceğiniz gibi, sonsuz yolculuklarına uğurlanan kişilerin ailelerine başsağlığı dilemek amacıyla da tercih edebilirsiniz. Çiçek Sepeti online sayfalarında bulabileceğiniz beyaz gerbera, glayör, sarı zinya gibi rengârenk çiçeklerden oluşan çelenk çeşitleri sayesinde doğadan gelen güzelliği ve huzuru yakınlarınıza aktarabilir, iyi günde kötü günde onların yanında olduğunuzu gösterebilirsiniz.


Çiçek Sepeti online mağaza sayfalarında bulabileceğiniz, özenle seçilen çiçekler ile hazırlanacak aranjmanları ayrıntılı bir şekilde inceleyerek, gönderim amacınıza uygun olan ürünleri seçebilir; kredi kartı, banka kartı ya da havale gibi farklı ödeme seçeneklerinden dilediğinizi tercih ederek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca siparişinizi oluştururken teslimat için bir saat aralığı belirterek, ürünün yerine doğru zamanda ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.