Nereye Göndermek İstersiniz?

Sadece bölgenize uygun seçenekleri listeleyelim!

TÜM ŞEHİRLER
{{selectedCityName}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
  • {{item.Name}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
HIZLI GÖNDERİM
MEMNUNİYET GARANTİSİ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
HESAPLI FİYATLAR
80 ürün bulundu.

Babalar Günü Çiçekleri

Kim demiş çiçekler yalnızca kadınlara armağan edilir diye? Hayatımızın her döneminde arkamızda duran, desteğe ihtiyaç duyduğumuz her an yanımızda olan babalarımızı hatırlamak ve yüzlerini gülümsetmek için bir demet mis kokulu çiçek göndermişiz, çok mu?


Babalarınıza, onların ne kadar değerli olduklarını hatırlatma ve bugüne kadarki fedakarlıkları için bir kez daha teşekkür etme günü yaklaşıyor... Her yıl haziran ayının üçüncü pazar günü kutlanan Babalar Günü’nde sizler de duygularınızı aktarmak için doğanın bizlere en güzel armağanı olan çiçekleri anlamlı birer hediye olarak değerlendirebilir; varlığınızı en sıcak şekilde hissettirebilirsiniz. İster babalarınız yanı başınızda olsun, ister uzağınızda; belki söyleyemediğiniz sözleri aktarmak belki de sadece minnet duygularınızı yansıtmak için uygun bir Babalar Günü çiçeği sipariş ederek onlara unutulmaz bir gün yaşatmanız mümkün!


Babalara Armağan Edilebilecek Çiçekler
Babalar günü hediyesi olarak; cıvıl cıvıl renkleriyle göz kamaştıran gerberalar, doğanın güzelliğini evlere taşıyan kır çiçekleri, ve mis gibi kokularıyla her yeri saran güller tercih edebileceğiniz çeşitlerden yalnızca birkaçı... Dilerseniz tercihinizi birçok güzelliğin karması olan çiçek aranjmanlarından yana kullanabilir, veya vazo ya da sepette şık bir şekilde sunulan çeşitlere de göz atabilirsiniz.


Kalıcı Bir Armağan İçin En İyisi: Saksı Çiçekleri
Ev ya da ofis ortamında kalıcı olacak ve baktıkça sizi hatırlatacak bir Babalar Günü çiçeği armağan etmek isterseniz, spatifilyum, difenbahya, orkide gibi saksı çiçeklerini değerlendirebilirsiniz. Babanız için kimsenin gözlerini alamayacağı, gösterişli bir seçenek arıyorsanız, tercihinizi Benjamin, Antoryum ya da Yucca gibi çeşitlerden yana kullanabilir, ona eşsiz bir Babalar Günü çiçeği armağan edebilirsiniz.


Çiçek Sepeti ile, bir Babalar Günü hediyesi seçmek de göndermek de çok kolay... Online katalogda beğenilerinize sunulan, geniş bir yelpazeye yayılan taze ve rengârenk çiçek çeşitlerinden, bu özel günün anlamına uygun olabilecek çok sayıda ürün bulabilir, ve beğendiğiniz çiçeği/aranjmanı, kolayca online satın alarak babanıza yollayabilirsiniz!