Çiçek Sepeti - Web Sitemize Hoşgeldiniz!

1996 yılında hizmet vermeye başlayan firmamız, İstanbul’un kalbinde yer alan 4. Levent’te kuruldu. 20 yılı aşkın süredir çiçek sektöründe faaliyet göstermenin tecrübesiyle sevdiklerinizi, doğanın mucizesi çiçeklerle buluşturuyoruz. Firmamızın yeniliği takip eden ve vizyoner tavrı sayesinde, müşteri taleplerini her zaman önceliğimiz olarak görüyoruz. “Önce Kalite!” sloganıyla çıktığımız bu yolda, 81 ilin kaliteli çiçekçileriyle çalışıyor; geniş şube ağımızla, müşteri ve tedarikçi arasında yaşamı kolaylaştıran bir köprü oluşturuyoruz.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü gibi birçok özel güne; çiçek, meyve ve tatlılarımızla tanıklık etmekten gurur duyuyoruz. Web sitemizi, çiçeklerinizi ve meyvelerinizi; aranjman, çelenk, buket, vazo gibi birçok tasarım seçenekleriyle kolay ve güvenli yoldan sipariş verebilmenizi sağlayacak detaylarla hazırladık.

Geniş ürün yelpazemiz arasından oluşturduğunuz siparişinizin ardından firmamızın deneyimli ve dinamik ekibinde hummalı bir çalışma başlar. Gönderiniz, ekibimiz tarafından özenle hazırlanır, son kontrolleri yapıldıktan sonra dağıtım ekibimiz tarafından istediğiniz zaman aralığında, belirttiğiniz adrese en hızlı şekilde teslim edilir. Tüm sipariş ve teslimat aşamalarında e-posta ve sms aracılığıyla bilgilendirilirsiniz. Çiçek Sepeti kalitesi ve güvencesiyle tüm yurt içi gönderileriniz, sevdiklerinize kusursuz bir şekilde teslim edilir.

Güncelin takipçisi Çiçek Sepeti, her zevke hitap eden geniş seçenek yelpazesiyle online alışverişin kolaylığını sizlere sunuyor.