İyi Çiçekçiler Burada

Aniden çalan bir kapı... Kapıyı açan eşiniz, anneniz, arkadaşınız ya da herhangi bir yakınınız... Adına gelen mis kokulu çiçekleri karşısında gördüğünde yaşayacağı mutluluğu hayal edebiliyor musunuz? Eminiz ki böyle bir sürpriz, sevdiklerinizi hem çok şaşırtacak hem de çok mutlu edecektir. Eğer siz de bu şekilde düşünüyorsanız, sevdiklerinize böyle mutlu anlar yaşatmak için Çiçek Sepeti sayfalarında sizlere sunulan, deneyimli çiçekçiler tarafından hazırlanmış birbirinden güzel pek çok çiçek ve aranjman seçeneği arasından dilediğinizi seçip onlara gönderebilirsiniz!

Doğum günü, Anneler Günü gibi özel bir günü kutlamak, geçmiş olsun dileklerini iletmek, yeni bir iş için tebrik etmek, yeni bir bebeğin doğumunu kutlamak... Çiçekler, bunlar ve daha pek çok amaç için tercih edilebilecek basit ama etkili hediye seçenekleridir. Siz de yakınlarınızı mutlu etmek, motivasyonlarını artırmak, şans dilemek, yanlarında olduğunuzu ve onları düşündüğünüzü göstermek için online çiçekçiniz Çiçek Sepeti’nde yer alan taptaze, rengârenk çiçek ve aranjmanlar, çiçek sepetleri ve daha fazlası arasından dilediğinizi seçerek güvenle sipariş verebilirsiniz. Çiçeğinizi düz cam, seramik veya kalpli gibi seçeneklere sahip vazolar ile gönderebileceğiniz gibi buket ya da fanus seçeneklerini de tercih edebilirsiniz.

Online çiçekçiniz Çiçek Sepeti’nden dilediğiniz çiçeği kredi kartı, banka havalesi veya EFT gibi farklı ödeme seçenekleri ile kolaylıkla gönderebilirsiniz. Türkiye geneli ve yurt dışı online çiçek siparişleriniz, belirtmiş olduğunuz bölgelerde yer alan güvenilir çiçekçilerin ellerinden çıkarak, Çiçek Sepeti güvencesiyle sevdiklerinize en hızlı şekilde ulaştırılır.