Nereye Göndermek İstersiniz?

Sadece bölgenize uygun seçenekleri listeleyelim!

TÜM ŞEHİRLER
{{selectedCityName}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
  • {{item.Name}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
HIZLI GÖNDERİM
MEMNUNİYET GARANTİSİ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
HESAPLI FİYATLAR
101 ürün bulundu.

Kadınlar Günü’nde Alabileceğiniz Çiçekler

“Dünya Emekçi Kadınlar Günü” ismiyle de bilinen Kadınlar Günü, dünya genelinde her sene 8 Mart’ta kutlanan, kadınların her alandaki başarılarının altının çizildiği ve kadın haklarının öneminin vurgulandığı bir gündür. Bu özel günde siz de annenize, eşinize, arkadaşınıza ya da hayatınızda önemli bir yeri olan diğer kadınlara çiçek göndererek anlamlı bir jest yapmak isterseniz, rengârenk, taptaze Kadınlar Günü çiçek ve aranjmanlarını Çiçek Sepeti’nde bulabilirsiniz!


Çiçek Sepeti sayfalarında, Kadınlar Günü’nde sürpriz yapmak istediğiniz kişilerin zevkine uygun pek çok çiçek, aranjman ve lezzet sepeti yer alıyor. Vazoda karışık çiçek aranjmanı, kırmızı gül buketleri, beyaz phalanopsiz orkide, beyaz papatyalar ve sepette taze bahar çiçekleri, tercih edebileceğiniz çok sayıda üründen yalnızca birkaçı… Aynı zamanda Yucca massangena gibi saksı çiçekleri, ya da tatlı bir sürpriz için “Tatlı Kutlama Meyveli Sepet” ya da “Pembe Festival Kek Buketi” de tercih edebileceğiniz ürünler arasında. Her zevke hitap eden geniş bir çeşitliliğe sahip olan online mağazamızda, ürünler hakkında daha detaylı bilgi almak için ilgili ürün sayfalarına tıklamanız yeterli!


Çiçek Sepeti’nde, beğendiğiniz ürünleri güvenli online alışveriş ve farklı kredi kartlarına taksit imkânlarından yararlanarak 7/24 kolayca sipariş verebilir, sürprizinizin dilediğiniz yere, dilediğiniz tarih ve saatte ulaşmasını sağlayabilirsiniz.