Nereye Göndermek İstersiniz?

Sadece bölgenize uygun seçenekleri listeleyelim!

TÜM ŞEHİRLER
{{selectedCityName}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
  • {{item.Name}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
HIZLI GÖNDERİM
MEMNUNİYET GARANTİSİ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
HESAPLI FİYATLAR
52 ürün bulundu.

Sevgililer Günü Çiçekleri

Sevgililer Günü, çiftler için yılın en özel zamanlarından bir tanesidir. Evli çiftlerin, nişanlıların, sözlülerin ya da sevgililerin birbirleri için olan hislerini birbirinden güzel sürpriz ve kutlamalar ile yeniden ifade ettikleri bu özel gün için tercih edilebilecek belki de en anlamlı hediye de; zarif bir çiçek ya da rengârenk bir aranjmandır. Eğer siz de hayatınızdaki özel insana Sevgililer Günü’nde çiçek alarak ona sizin için ne kadar önemli olduğunu göstermek istiyorsanız, Çiçek Sepeti Sevgililer Günü Çiçeği sayfalarında beğenilerinize sunulan birbirinden şık ve anlamlı çiçek ve aranjmanları gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz!

Çiçek Sepeti Sevgililer Günü Çiçeği kataloğunda; aşkı simgeleyen, kalpli vazoda şık bir şekilde bir araya gelmiş kırmızı güller, zarafetiyle göz alan mor ve beyaz orkideler, rengârenk karışık aranjmanlar ve daha fazlası yer alıyor. Bunların yanı sıra; tasarımıyla gözlere, tadıyla da damaklara hitap eden çiçek çikolata sepetleri de Çiçek Sepeti'nin ayrıcalıklı ürün yelpazesinde sizleri bekliyor!

Hayatınızdaki özel insana unutamayacağı bir jest yapmak için, siz de Çiçek Sepeti’nin alanında uzman çiçekçiler tarafından özenle hazırlanan birbirinden şık Sevgililer Günü çiçek ve aranjmanlarına göz atabilir, uygun gördüğünüz ürünü farklı ödeme seçenekleri ile dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden sipariş verebilirsiniz!