Nereye Göndermek İstersiniz?

Sadece bölgenize uygun seçenekleri listeleyelim!

TÜM ŞEHİRLER
{{selectedCityName}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
  • {{item.Name}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
HIZLI GÖNDERİM
MEMNUNİYET GARANTİSİ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
HESAPLI FİYATLAR
75 ürün bulundu.

Sevgililer Günü’nde Hangi Çiçekler Alınabilir?

Her yıl 14 Şubat’ta kutlanan, ve yalnızca sevgililer için değil, evli çiftler için de önemli bir gün olan Sevgililer Günü, hem ülkemizde hem de dünya çapında en çok hediye alışverişinin yapıldığı günlerden bir tanesi… Bu özel günde, hayatlarındaki özel insanı romantik bir sürpriz yaparak mutlu etmek isteyen insanlar tarafından en çok tercih edilen Sevgililer Günü hediyesi seçeneklerinden bir tanesi de, çiçekler…


Eğer siz de bu özel günde hayatınızdaki özel insanı bir çiçek ya da aranjman hediye ederek mutlu etmek istiyorsanız, ya da bu yıl Sevgililer Günü’nde sevgilinizin yanında olamayacaksanız ve ona çiçek göndererek tatlı bir jest yapmayı düşünüyorsanız, en güzel Sevgililer Günü çiçeklerini Çiçek Sepeti’nin online mağazası sayfalarında bulabilirsiniz.


Sevgililer Günü çiçeği dendiğinde doğal olarak akla gelen ilk seçenek kırmızı güller olsa da, aslında kişisel beğeniler doğrultusunda her türlü çiçeğin tercih edilebileceğini söylemek mümkündür. Sevgiliye Çiçek kataloğumuzda, bu özel günde sevgilinizi mutlu etmek için tercih edebileceğiniz; sepet, vazo veya saksıda hazırlanmış son derece şık sunumlara göz atabilirsiniz. Öne çıkan ürünlerimiz arasında sarı kır çiçekleri, kırmızı gül aranjmanı, vazoda beyaz güller, çift dallı orkide ve beyaz papatya aranjmanı yer alıyor. Renkli çiçek ve aranjman seçeneklerimize ek olarak, biraz daha tatlı bir sürpriz planlayanlar için ise, “Süper Kutlama Sepeti” ve “Kat Kat Sevgi” gibi taptaze, lezzetine doyum olmayan çikolata ve meyve sunumları da, online kataloğumuzda sizleri bekliyor.


Siz de aradığınız Sevgililer Günü çiçeğini Türkiye’nin Çiçekçisi Çiçek Sepeti’nin online mağazasında kolaylıkla bulunabilir, dilediğiniz ürünü dilediğiniz yerden yalnızca birkaç tık ile sipariş vererek sürprizinizin yerine hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlayabilirsiniz!