İndirim Kodu CS2020

Birbirinden renkli çiçekler ve leziz hediyelerde %20 indirim fırsatı! "İndirimli" etiketliler hariç tüm ürünlerimizde geçerli indirim kodu CS2020.
İndirim kodunuzu, sipariş sayfasında bulunan "Fatura Bilgileri" aşamasındaki ekranda yeralan "İndirim Kodu" bölümüne girerek bu fırsattan yararlanabilirsiniz.

Çiçek Sepeti İndirim Fırsatları Burada!

İndirimli Çiçekler kataloğumuza hoş geldiniz! Sizler için özel olarak hazırladığımız bu sayfamızda, geniş ürün yelpazemizde yer alan en güzel çiçek ve aranjman seçenekleri arasından dikkatle seçtiğimiz, ve indirimli fiyat avantajıyla sizlere sunduğumuz ürünlerimize göz atabilirsiniz! Çiçek Sepeti indirim fırsatlarını kaçırmamak, en güzel ve anlamlı çiçekleri avantajlı fiyatlarla sipariş vermek için, dönemsel olarak yeni ürünler ile güncellenen bu sayfayı sık sık ziyaret etmeyi unutmayın!


En Güzel Çiçekler, Avantajlı Kampanyalarla Çiçek Sepeti’nde!

Dönemsel olarak güncellenen Çiçek Sepeti indirimli çiçekler kataloğunda, sitemizdeki popüler kategorilerde de görebileceğiniz, farklı anlamlara sahip, aşağıdakiler gibi pek çok farklı zaman ve ortam için ideal pek çok çiçek ve aranjman beğenilerinize sunuluyor:

• Sevgililer Günü
• Babalar Günü
• Anneler Günü
• Doğum Günü
• Geçmiş Olsun
• Açılış - Kutlama
• Yeni Yıl

Başka bir deyişle, çiçek göndereceğiniz yer ve vermek istediğiniz mesaj ne olursa olsun, kataloğumuzda size uygun bir ürün bulabilirsiniz! Gönderim yapmak istediğiniz ilde aktif olan en kaliteli çiçekçilerin uzmanlığında özenle hazırlanan ürünlerimiz, standart katalog fiyatları üzerinde yapılan indirimler ile sizler için çok daha avantajlı hale geliyor. Siz de özel bir günü kutlamak adına, veya yalnızca içinizden geldiği için bir sevdiğinize küçük ama mutluluk verici bir sürpriz yapmak isterseniz, en kaliteli ürünlerimiz arasından sizler için öne çıkardıklarımızı Çiçek Sepeti İndirim kataloğunda bulabilirsiniz. Ürünler ve içerikleri hakkında detaylı bilgi almak için ilgili ürün sayfalarına göz atabilir, dilediğiniz ürünü güvenli online alışveriş imkânıyla yalnızca birkaç tık ile hemen sipariş verebilirsiniz!