Çiçek Sepeti’nde Herkes İçin Bir Lezzet Sepeti Var!

Taptaze meyveler, çıtır kurabiyeler ve enfes çikolatalar… Bunlar, pek fazla kişinin hayır diyebileceği şeyler değil. Peki bu enfes tatlar, göz alıcı sunumlar ve anlamlı mesajlar ile bir araya geldiğinde ortaya ne çıkar? Tabii ki ağzının tadını bilenlerin yüzlerine büyük bir gülümseme konduracak, karşı koyulması güç hediye seçenekleri!


Türkiye’nin Çiçek Mağazası Çiçek Sepeti’nin online kataloğuna göz atarak, yaratıcı tasarımlar ile hayata geçmiş birbirinden güzel lezzet sunumlarına göz atabilir; bu ürünleri ister özel günlerde, ister yalnızca içinizden geldiği için sevdiklerinize gönderebilirsiniz!


Sevgiliniz iflah olmaz bir çikolata sevdalısı mı? Öyleyse ona kalp şeklinde hazırlanmış, üzerinde seni seviyorum mesajı yer alan, çikolata kaplı enfes kurabiyelerden oluşan bir “Aşk Masalı Kurabiye Buketi” göndermeye ne dersiniz! Belki de bu Anneler Günü’nde annenize hem göze, hem damağa hitap eden bir sürpriz yapmak istiyorsunuz… Öyleyse aradığınız ürün tarçınlı kurabiye ve kuincy keklerin muhteşem uyumu ile hazırlanmış “Canım Annem” mesajlı kek buketi olabilir! Peki ya çikolata, kek gibi ürünler ile arası çok iyi olmayan bir yakınınız varsa? O zaman taptaze çilekler, elma, portakal, ananas dilimleri ve üzümler ile hazırlanmış leziz bir vitamin deposu olan “Tatlı Kutlama Meyveli Sepet” sizin için ideal… Eğer yalnızca kendinizi biraz şımartmak istiyorsanız da, kataloğumuzdaki diğer ürünlere göz atarak, siz de ağzınıza layık bir lezzet sepeti bulabilirsiniz!


Online mağazamızda beğendiğiniz ürünleri farklı kredi kartlarına taksit imkânı ile yalnızca birkaç tıkla sipariş verebilir, tatlı sürprizinizin adresine en kısa sürede, taptaze ulaşmasını sağlayabilirsiniz!