Nereye Göndermek İstersiniz?

Sadece bölgenize uygun seçenekleri listeleyelim!

TÜM ŞEHİRLER
{{selectedCityName}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
  • {{item.Name}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
HIZLI GÖNDERİM
MEMNUNİYET GARANTİSİ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
HESAPLI FİYATLAR
40 ürün bulundu.

Avukatlar Günü Çiçekleri

5 Nisan Avukatlar Günü; hukukun en güçlü savunucuları, adaletin ve eşitliğin güvenceleri, herkesin kanunlar karşısındaki temsilcileri olan avukatların benzersiz emeklerinin kutsandığı en önemli günlerden biridir onlar için... Yılın en heyecanlı ve mesleklerine özel zamanını yaşadıkları bu önemli günde, siz de onların mutluluklarına ortak olmak istiyorsanız; tıpkı temsil ettikleri değerleri ifade edecek birbirinden anlamlı çiçek çeşitleriyle sevdiklerinizin Avukatlar Günü’nü kutlayabilirsiniz.

İster el buketi şeklinde tasarlanan çeşitlerini ister vazoda özenle bir araya toplanmış aranjmanları ister uzun ömürlü bir hediye için saksı çiçeklerini tercih edebileceğiniz Çiçek Sepeti’nin online mağaza sayfalarında, aradığınız özelliğe sahip seçeneği keşfedebilirsiniz. Avukatların sahiplendiği beraberlik, eşitlik, adalet ve özgürlük gibi değerlerin elçisi olacak çiçek çeşitlerini bulabileceğiniz online katalogda; kırmızı ve beyaz güllerden mevsim çiçeklerine ve orkide, antoryum, difenbahya gibi bitkilere kadar çok sayıda alternatife ulaşabilirsiniz.

Meslekleriyle adil ve yaşanılabilir bir dünya yaratmaya çalışan avukatlara ayrılan Avukatlar Günü’nde yakınlarınıza hediye edebileceğiniz çiçek çeşitlerini Çiçek Sepeti’nin online kataloğunda tek tuşla inceleyebilir ve beğendiklerinizi dilediğiniz yere, dilediğiniz saatte ulaştırılmak üzere gönderebilirsiniz.