Nereye Göndermek İstersiniz?

Sadece bölgenize uygun seçenekleri listeleyelim!

TÜM ŞEHİRLER
{{selectedCityName}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
  • {{item.Name}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
HIZLI GÖNDERİM
MEMNUNİYET GARANTİSİ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
HESAPLI FİYATLAR
37 ürün bulundu.

Avukatlar Günü’nde Tercih Edebileceğiniz Çiçekler

5 Nisan Avukatlar Günü; hukukun en güçlü savunucuları, adaletin ve eşitliğin güvenceleri, herkesin kanunlar karşısındaki temsilcileri olarak görev yapan avukatların benzersiz emeklerinin kutsandığı, yeri doldurulamayacak çabalarının takdir edildiği önemli bir gündür. Mesleklerinin ve başarılarının kutlandığı, onlar için ayrı bir anlam taşıyan bu özel günde, siz de anlamlı bir sürpriz ile onları hatırlamak ve mutluluklarına ortak olmak istiyorsanız; temsil ettikleri değerleri ifade edecek birbirinden güzel çiçek ve aranjman seçenekleri ile sevdiklerinizin Avukatlar Günü’nü kutlayabilirsiniz.


Türkiye’nin çiçek mağazası Çiçek Sepeti’nin online kataloğunda, uzman çiçekçiler tarafından tasarlanmış farklı zevklere uygun çok sayıda çiçek ve aranjman sunumu yer almaktadır. İster el buketi şeklinde tasarlanan sunumları, ister vazoda özenle bir araya toplanmış aranjmanları, isterseniz de uzun ömürlü bir hediye için saksı çiçeklerini tercih edebileceğiniz online mağazamızda, siz de sevdiklerinizin zevkine uygun pek çok ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Avukatların sahiplendiği beraberlik, eşitlik, adalet ve özgürlük gibi değerlerin elçisi olacak çiçek çeşitlerini bulabileceğiniz online katalogda; kırmızı ve beyaz güllerden mevsim çiçeklerine ve orkide, antoryum, difenbahya gibi bitkilere kadar çok sayıda alternatife ulaşabilirsiniz. Ürünler hakkında ayrıntılı bilgi almak için, ilgili ürün sayfalarına göz atabilirsiniz.


Daha adil ve yaşanılabilir bir dünya yaratmak için çalışan avukatlara ayrılan Avukatlar Günü’nde yakınlarınıza hediye edebileceğiniz çiçek çeşitlerini Çiçek Sepeti’nin online mağazası üzerinden farklı ödeme seçenekleri ve hızlı teslimat gibi avantajlar ile 7/24 hızlı ve pratik bir şekilde sipariş vermeniz mümkün.