Çiçek Sepeti Sinop

Sinop’ta yaşayan yakınlarınıza, onların yanında olamadığınız zamanlarda onları düşündüğünüzü, sizler için ne kadar önemli olduklarını hatırlatacak küçük ama anlamlı bir hediye almak istiyorsanız, Türkiye’nin çiçekçisi Çiçek Sepeti’nin birbirinden güzel çiçek ve aranjmanlardan oluşan ayrıcalıklı ürün kataloğuna göz atmadan geçmeyin!


Kırmızı güller, gerberalar, lisyantuslar, orkideler, çelenkler ve daha fazlası… Her beğeniye ve ortama uygun pek çok çiçeği, ve sevdiklerinize tadı damaklarında kalacak bir sürpriz yapmak istiyorsanız birbirinden güzel lezzet sepetlerini, online mağazamızda keşfedebilirsiniz!


Uzman Sinop Çiçekçileri, Çiçek Sepeti’nde!

Türkiye’nin dört bir yanına yayılan uzman çiçekçi ağıyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlayan Çiçek Sepeti, diğer illerde olduğu gibi Sinopta da şehrin en iyi çiçekçileriyle çalışıyor. Sevdikleriniz için büyük bir özenle hazırlanan çiçekler; vazo, buket, saksı gibi birbirinden şık tasarımlarla sunuluyor.


Ürünler ve içerikleri hakkında detaylı bilgi almak için ilgili ürün sayfalarına göz atabilir, beğendiğiniz ürünleri farklı ödeme seçenekleri ve güvenli online alışveriş imkânıyla nerede olursanız olun 7/24 kolayca sipariş verebilirsiniz.