Çiçek Sepeti Ordu

Türkiye’nin çiçekçisi Çiçek Sepeti olarak, ülkemizin dört bir yanına yayılan, işinin uzmanlarından oluşan bir çiçekçi ağıyla çalışıyor, sizden uzakta olan sevdiklerinize en güzel çiçek, aranjman ve meyve sepetlerini ulaştırıyoruz. Hizmet verdiğimiz illerden biri de Ordu... Eğer sizin de Ordu’da yaşayan, herhangi bir nedenden dolayı yanında olamadığınız yakınlarınız varsa, onların yüzüne anlamlı bir gülümseme kondurmak için tercih edebileceğiniz pek çok ürünü online mağaza sayfalarımızda bulabilirsiniz.


Ordu’ya Hızlı ve Güvenli Çiçek Teslimatı Burada!

Romantik anların tamamlayıcıları kırmızı güller, her ortama zarafet katan orkideler, mis kokularıyla iç açan papatyalar; difenbahya, spatifilyum gibi sık tercih edilen saksı bitkileri, açılışların olmazsa olmazları çelenkler ve çok daha fazlası… Farklı zevklere ve gönderim yapacağınız ortama uygun pek çok çiçek ve aranjmanı online mağazamızda inceleyebilir, siparişlerinizin Ordu’da dilediğiniz adrese hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.


Doğum Günü, Açılış, Anneler Günü, Sevgililer Günü gibi özel günlere göre kategorize edilmiş online mağazamızda beğenilerinize sunduğumuz ürünler ve içerikleri hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için ilgili ürün sayfalarını ziyaret edebilir, beğendiğiniz ürünleri kişiye özel yazabileceğiniz notunuz ile dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden güvenli online alışveriş imkânıyla yalnızca birkaç tıkla sipariş verebilirsiniz!