Çiçek Sepeti Konya

Canlı renkleri ve mis kokuları ile çiçekler, uzakta yaşayan yakınlarınıza tatlı bir jest yapmak için her zaman tercih edebileceğiniz, modası hiç geçmeyen seçenekler... Siz de doğum günlerinde, Sevgililer Günü’nde, yıl dönümlerinde, mekân açılışlarında ya da içinizde gelen herhangi bir anda, farklı şehirlerde yaşayan sevdiklerinize anlamlı bir sürpriz yaparak onları ne kadar sevdiğinizi hatırlatmak isterseniz, Çiçek Sepeti’nin online mağazasında yer alan onlarca seçenekten dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Konya’daki arkadaşlarınıza veya akrabalarınıza unutamayacakları bir sürpriz yapmak isterseniz, şehirdeki kaliteli çiçekçilerin özenle hazırlayacağı birbirinden güzel çiçek, aranjman ve çelenk tasarımları için Çiçek Sepeti’ni tercih edebilirsiniz!


Uzman Konya Çiçekçilerinden Taptaze Çiçek ve Aranjmanlar, Çiçek Sepeti’nde!

Konya’ya çiçek gönderimi yapmak istiyorsanız, online mağazamız sayfalarında beğenilerinize sunduğumuz seçeneklere göz atarak ilginizi çekecek, yakınlarınızın zevkine hitap edecek pek çok ürün bulabilirsiniz. Sık tercih edilen ürünlerimiz arasında kırmızı güller, orkideler, lisyantuslar, papatyalar ve çok daha fazlası yer alıyor. Çiçeklerin yanı sıra, tadına doğum olmayacak kek, kurabiye ve meyve sepetlerini de sevdiklerinizi şımartmak için tercih edebileceğiniz şık seçenekler olarak online mağazamız sayfalarında inceleyebilirsiniz.


Alanında uzman Konya çiçekçileri tarafından özenle hazırlanacak olan ürünler, dilediğiniz adrese, siz istediğiniz zaman hızlı ve güvenli bir şekilde, dilerseniz kişiye özel notunuz ile teslim edilecektir.