Çiçek Sepeti İstanbul

Sevdiklerinize çiçek göndermek, onlara hoş bir sürpriz yapmanın basit ve etkili bir yolu… Kimi zaman “iyi ki doğdun”, kimi zaman “yeni işinde başarılar dilerim”, kimi zaman ise “seni seviyorum” ya da “beni affet” gibi anlamlara gelebilecek bir jest olan çiçek göndermek, özellikle de o an yanında olamayacağınız sevdiklerinize onları düşündüğünüzü, kalbinizin onlarla olduğunu göstermek için son derece etkili... Çiçek Sepeti olarak, şehir dışında yaşayan yakınlarınıza dilediğiniz zaman sürpriz yapabilmeniz için, Türkiye’nin her yerine hızlı ve güvenli çiçek gönderimi gerçekleştiriyoruz.

Siz de Türkiye’nin her noktasından İstanbul’a çiçek göndermek için Çiçek Sepeti’ni tercih edebilir, geniş kataloğumuzda yer alan birbirinden güzel çok sayıda çiçek ve aranjman arasından sevdiklerinize en uygun ürünleri seçebilirsiniz!


İstanbul’a Çiçek Göndermek Artık Çok Kolay!

Alanında uzman İstanbul çiçekçileri tarafından özenle hazırlanan, birbirinden şık vazo, buket, çelenk, saksı gibi sunumlar ile gelen güller, papatyalar, orkideler, lisyantuslar, gerberalar ve daha pek çok çiçek, Çiçek Sepeti’nin online mağaza kataloğunda sizlere sunuluyor. Ürün sayfalarında dilediğiniz çiçekleri detaylı bir şekilde inceleyebilir, gönderim amacınıza en uygun ürünleri kolayca seçebilirsiniz.


İstanbul’a çiçek gönderimi için Çiçek Sepeti kalite ve güvencesini tercih ederek, sürprizinizin yerine hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlayabilir, sevdiklerinizi dilediğiniz zaman yalnızca birkaç tık ile mutlu edebilirsiniz!