Çiçek Sepeti Hakkari

Hakkari’de yaşayan yakınlarınız var, ve onlara şık bir çiçek buketi ya da aranjman göndererek küçük ama anlamlı bir jest yapmayı mı düşünüyorsunuz? Öyleyse doğru adrestesiniz! Çiçek Sepeti’nde her zevke ve ortama uygun çok sayıda çiçek, aranjman ve lezzet sepetine göz atabilir, yalnızca birkaç tık ile Türkiye’nin dört bir yanına çiçek gönderimi yapabilirsiniz!


Sevgililer Günü, Anneler Günü, mekân açılışı, yeni iş/terfi gibi farklı durum ve ortamlara göre kategorize edilmiş ürünlerimiz, online kataloğumuzda sizleri bekliyor!


En İyi Hakkari Çiçekçileri Çiçek Sepeti’nde Sizlerle!

Çiçek Sepeti olarak, sizlere en kaliteli hizmeti sunabilmek için Türkiye’nin dört bir yanında faaliyet gösteren en iyi çiçekçiler ile iş birliği yapıyoruz. Hakkari’ye gönderilecek çiçek siparişleriniz de, şehrin en iyi çiçekçileri tarafından sizin için büyük bir özenle hazırlanacak, seçtiğiniz adrese mümkün olan en kısa zamanda güvenle ulaştırılacaktır.


“Romantik sürpriz” dendiğinde ilk akla gelen çiçek olan kırmızı güller, bulundukları ortamın dekorasyonuna katkı sağlayan difenbahya, spatifilyum gibi saksı bitkileri, iç açıcı kokularıyla papatyalar ve çok daha fazlasını online mağazamızda bulabilirsiniz. Ayrıca, “Aşk Karnavalı”, “Canım Annem”, “Hoş Geldin Yeni Yıl”, “Lezzet Şelalesi” gibi yaratıcı temalar ile beğenilerinize sunulan birbirinden lezzetli çikolata, kek, kurabiye ve meyve sepetleri de online mağazamızda sizleri bekliyor.


Siz de Çiçek Sepeti kalite ve güvencesini tercih ederek her duruma ve beğeniye uygun çiçek, aranjman, çelenk ve lezzet sepetlerini kolayca sipariş verebilir, yakınlarınızı yalnızca birkaç tık ile mutlu edebilirsiniz!