Çiçek Sepeti Erzincan

Sevgiliniz, anneniz, yakın bir arkadaşınız ya da herhangi bir sevdiğiniz Erzincan’da yaşıyor, ve ona özel bir günde veya yalnızca içinizden geldiği için şık bir çiçek buketi göndererek küçük ama anlamlı bir sürpriz mi yapmak istiyorsunuz? Öyleyse Türkiye’nin dört bir yanına hızlı ve güvenli çiçek gönderimi yapan, birbirinden şık çiçek, aranjman ve çelenklerin yer aldığı geniş bir ürün kataloğuna sahip olan Çiçek Sepeti’ni tercih edebilirsiniz!


Online mağazamızda Doğum Günü, Sevgililer Günü, Yeni İş/Terfi, Anneler Günü gibi farklı konseptlere göre kategorize edilmiş olan ürünlerimiz arasından, siz de gönderim yapacağınız kişinin zevkine ve gönderim amacınıza en uygun ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz!


En Kaliteli Erzincan Çiçekçileri Çiçek Sepeti’nde!

Çiçek Sepeti olarak, her ilde olduğu gibi Erzincan’da da şehrin en iyi çiçekçileri ile çalışıyoruz. Her biri alanında uzman Erzincan çiçekçileri tarafından vazo, saksı, buket, çelenk gibi farklı sunumlar şeklinde hazırlanan çiçekler, sizler için özel olarak büyük bir özenle seçilmektedir.


Öne çıkan ürünlerimiz arasında en romantik sürprizlerin olmazsa olmazları kırmızı güller, zarif orkideler, bulundukları ortama ferahlık katacak papatyalar, gerberalar ve çok daha fazlası yer alıyor. Bunların yanı sıra, eğer tadı damaklarda kalacak bir hediye vermek istiyorsanız, birbirinden lezzetli kurabiyeleri, meyve ve kek sepetlerini de tercih edebilirsiniz. Online mağazamızda güvenli ödeme, hızlı teslimat gibi avantajlardan yararlanarak, yalnızca birkaç tıkla 7/24 kolayca çiçek siparişi verebilirsiniz!