Çiçek Sepeti Çorum

Bazen, çeşitli nedenlerden dolayı sevdiklerimizin yanında olamayız… Böyle zamanlarda, her ne kadar onlardan uzak da olsak, küçük bir çiçek göndererek onları mutlu edebilir, bizler için ne kadar önemli olduklarını onlara bir kez daha hatırlatabiliriz. Türkiye’nin çiçekçisi Çiçek Sepeti olarak, ülkemizin dört bir yanına hızlı ve güvenli çiçek, aranjman ve çelenk teslimatı gerçekleştiriyor, uzaklarda yaşayan yakınlarını mutlu etmek isteyen müşterilerimiz için çalışıyoruz. Çiçek gönderimi yaptığımız illerden bir tanesi de Çorum…


Siz de Çorum’a çiçek göndermek istiyor, bu şehirde yaşayan yakınlarınızı küçük ama anlamlı bir jest ile mutlu etmeyi düşünüyorsanız, doğru yerdesiniz! Rengârenk çiçek ve aranjmanların, taze lezzet sepetlerinin beğenilerinize sunulduğu online mağazamızda, siz de yakınlarınızın beğenilerine ve gönderim yapacağınız ortama en uygun seçenekleri yalnızca birkaç tıkla keşfedebilirsiniz!


Uzman Çorum Çiçekçilerinden Sevdiklerinize, Güvenle…

Çiçek Sepeti olarak, diğer tüm illerde olduğu gibi, Çorum’da da şehrin en iyi çiçekçileri ile iş birliği içinde çalışıyor, sevdiklerinize en taze ve kaliteli ürünleri ulaştırabilmek için işimizi büyük bir titizlikle yapıyoruz. Uzman Çorum çiçekçileri tarafından hazırlanacak olan ürünleriniz, olabildiğince hızlı, ve güvenli bir şekilde şehirde belirteceğiniz adrese, belirttiğiniz saatlerde, dilerseniz yazabileceğiniz kişiye özel notunuz ile birlikte iletiliyor.


Kırmızı güller, zarif orkideler, göz alıcı saksı çiçekleri, görkemli çelenkler, tadına doyum olmayacak kek ve kurabiye buketleri ve çok daha fazlası… Online mağazamızda oldukça geniş bir yelpazeye yayılan ürünleri detaylı bir şekilde inceleyebilir, dilediğiniz ürünleri güvenli online alışveriş imkânı ile 7/24 sipariş verebilirsiniz!