Nereye Göndermek İstersiniz?

Sadece bölgenize uygun seçenekleri listeleyelim!

TÜM ŞEHİRLER
{{selectedCityName}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
  • {{item.Name}}
  • Aradığınız bölge farklı bir isimle kayıtlı olabilir, bölge adını değiştirerek arama yapabilirsiniz.

  • {{item.Name}}
HIZLI GÖNDERİM
MEMNUNİYET GARANTİSİ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
HESAPLI FİYATLAR
10 ürün bulundu.

Ayaklı Sepet

Çiçekler, mutlu günlerinde yakınlarınızın yanında olamadığınızda, varlığınızı hissettirmek ve iyi dileklerinizi onlara iletmek için tercih edebileceğiniz en anlamlı hediye seçeneklerinden biridir... Özel günlerinde yakınlarınızdan uzakta olsanız bile Çiçek Sepeti onlara verdiğiniz değeri gösterebilme imkânını sizlere sunuyor. Siz de sevdiklerinize söz, nişan, nikah ve düğün gibi törenler ya da açılışlar için ihtişamlı bir hediye vermek istiyorsanız, Çiçek Sepeti’nde bulabileceğiniz, renkleriyle göz dolduran ayaklı sepet ve çelenk çeşitlerini tercih edebilirsiniz!


Çiçek Sepeti’nin ayaklı sepet kategorisinde yer alan birbirinden şık seçenekler ile yanlarında olamasanız dahi sevdiklerinize onları unutmadığınızı, kalbinizin her daim onlarla olduğunu hissettirebilir ve onları mutlu edebilirsiniz. Rengarenk gerberalar ve karanfiller ile süslenmiş tek ya da çift katlı ayaklı çiçek sepetleri arasında, katkıda bulunmak istediğiniz etkinliğe uygun pek çok seçeneği bulabilirsiniz. Dilerseniz üzerine sizi temsil edecek isim ve şirket logosu ekletebileceğiniz her mevsime uygun taze ve günlük hazırlanan zarif tasarımlara Çiçek Sepeti sayfalarından ulaşabilirsiniz!


Çiçek Sepeti online mağazasında beğenilerinize sunulan çok sayıda ayaklı sepeti ürün sayfalarında detaylı bir şekilde inceleyebilir, zevkinize ve göndereceğiniz ortama en uygun olan ürünleri seçebilirsiniz. Online alışverişinizi kredi kartı, banka kartı ya da havale gibi çeşitli ödeme seçenekleri ile hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilir, sürprizinizin dilediğiniz tarihte ve saatte, belirttiğiniz adrese gönderilmesini sağlayabilirsiniz.