80 ürün bulundu.

Anneler İçin Çiçekler

Her ne kadar annelerin hakkını ödemek mümkün olmasa da onlara yapılabilecek en anlamlı jestlerden bir tanesi; kendilerine rengârenk, mis kokulu çiçekler hediye etmek olacaktır. Çiçek Sepeti de küçük bir dokunuşla annenize olan duygularınızı ifade edebilmenize ve onlara unutulmaz anlar yaşatabilmenize yardımcı oluyor. Dolayısıyla siz de annenize duyduğunuz sevgi ve minneti zarif bir şekilde gösterebileceğiniz anlamlı bir hediye arayışı içerisindeyseniz, aradığınızı Çiçek Sepeti’nin anneler için çiçekler kategorisi sayfalarında bulabilirsiniz.


Çiçek Sepeti’nin anneler için çiçekler kategorisinde; mevsim çiçekleri ile hazırlanmış rengârenk buketler, bahar çiçekleri ile dolu sepetler, kırmızı güller, lilyumlar, beyaz orkideler, birbirinden şık aranjmanlar ve daha pek çok seçenek mevcuttur. Çiçek Sepeti’nde bulabileceğiniz anneleriniz için özenle hazırlanan bu eşsiz çiçek ve aranjman seçenekleri arasından dilediğinizi seçebilir, doğum günü ya da Anneler Günü gibi özel günlerde ya da dilediğiniz zaman annenize gönderebilir ve ona son derece hoş, anlamlı bir sürpriz yapabilirsiniz.


Anneye çiçek kategorisi sayfalarında sahiplerini bekleyen, uzman ekibimiz tarafından özenle günlük ve taze çiçekler ile hazırlanmış ürünleri dilediğiniz gibi inceleyebilir; seçeceğiniz çiçekleri kredi kartı, banka havalesi veya EFT gibi çeşitli ödeme seçenekleri ile kolayca sipariş edebilirsiniz. Çiçek Sepeti kalitesi ve güvencesi altında siparişiniz ile iletilmek üzere bir not yazarak da annelerinize yapacağınız jesti daha özel ve anlamlı kılmanız mümkün!